Pneuservis

vianor Hledáte kvalitní pneuservis v Brně? Potom navštivte pneuservis BEZO s.r.o., který spadá do partnerské sítě VIANOR  a uvidíte, že budete s našimi službami nadmíru spokojeni ! Našim zákazníkům nabízíme profesionální služby jako je například odborná výměna pneumatik, vyvážení pneumatik, huštění pneumatik ale také ekologická likvidace opotřebených plášťů. Současně také eliminujeme problémy s odvozem a dovozem pneumatik do pneuservisu a s jejich uskladněním. Pro naše zákazníky jsme proto schopni zajistit uskladnění jejich pneumatik pro zimní i letní sezónu.

Dále také provádíme standardní opravy poškozených pneumatik a duší. K naší práci používáme nejmodernější stroje i zařízení a naši dokonale vyškolení pracovníci jsou zárukou perfektně vykonané práce. V našem pneuservisu montujeme pneumatiky na osobní auta, autobusy a kamiony. Dále potom na stavební a těžké průmyslové či zemědělské stroje.

Díky námi provedené odborné opravě pneumatik získáte garantovanou jistotu a bezpečnost při jízdě.

O značce VIANOR a pneumatikách NOKIAN:

Cílem značky Vianor je poskytnout vám maximálně kvalitní produkty, jako jsou pneumatiky značky Nokian TYRES. Mnohaleté zkušenosti v rámci celé naší sítě tvoří pevný základ pro nepřetržitý vývoj, jehož klíčovou devizou je pohodlný život našich zákazníků. Dopřejte si proto trochu odpočinku a nechte naše zaměstnance postarat se o vaše pneumatiky. Přesvědčíte se, že péče o vaše pneumatiky je snadná a pohodlná jako sezení na pohovce.

Pneuservis 

Informace o pneumatikách  NOKIAN naleznete zde

V naší provozovně používáme kalibrované značkové stroje výrobců BOSCH a HOFMANN řady BOSCH TCE 4420, BOSCH WBE 4220, HOFMANN Megamount 603e RACING, HOFMANN MS 400-2 Další služby našeho pneuservisu:
  • demontáž, montáž a vyvážení kol
  • práci s elektronickým ventilem, opravy pneumatik a duší
  • huštění pneumatik inertním plynem
  • odborná výměnu pneumatik (plášťů, disků, duší, ventilů)
  • mimosezónní skladování kol zákazníků
  • očištění a odborné ošetření pneumatik
  • ekologická likvidace ojetých pneumatik.
  • odborné poradenství